Özel Web Yazılım - İnoweb Yazılım

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
arrow
01
process2
Proje Üzerinde Araştırma Yaparız

Web yazılım için sizden aldığımız bilgilerden yola çıkarak yürüttüğünüz proje hakkında sektör araştırması, hedef kitle analizi, performans analizi yapıyoruz.

arrow
02
process3
Sonuçları Sizinle Kararlaştırıyoruz

Gelişmiş ölçme araçları ve profesyonel ekibimizle yaptığımız tüm analiz ve araştırma sonuçlarını sizinle birlikte detaylıca inceliyoruz.

03
image1-home4
Projenizi Online Takip Edebilirsiniz

Yazılım ve seo çalışmanızı panelimizden online olarak takip edebilir ve proje yönetim sistemi sayesinde hatalar anında düzeltilir.

Size Özel Web Yazılım

Özel web yazılım, işletmeniz için gerekli olan standartlardan başka ihtiyaç ve taleplerini de dikkate alarak yapılan programlama çalışmalarıdır.  Bu çalışmalarda mevcut yazılımlar arasından seçim yapmak yerine sizin taleplerinize özel yazılım çalışmaları yapıyoruz.

Bu yazılımlar kendinize has iş tarzınıza ve kurum kültürünüze uygun şekilde hazırlanmaktadır. Standart yazılımlar işletmenizin ihtiyaçlarına cevap vermede yetersiz kalabilir. Özel web yazılım sayesinde hem büyük işletmeler hem de yerel işletmeler rakiplerinin önüne geçerek potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşabilir ve kazançlarını arttırabilirler.

Neden inoweb
  • Özel web yazılım, şirketin kendi iş akışına göre hazırlandığı için işletmenizin eksiklerini gidermede etkili çözümler sunar.
  • Size özel sistem için alt yapı yatırımı yapılmasına gerek duymazsınız.
  • Birebir ilgi ve destek ile istediğiniz zaman teknik destek ve eğitimler alabilirsiniz.
  • İşletmenize ait verilere zaman ve mekan sınırı olmadan erişebilirsiniz. İhtiyacınıza göre satış, pazarlama, finans ve toplantı gibi süreçleri yürütebilirsiniz.
  • Şirket verilerinin analiz edilmesini sağlayarak personeller için etkili geri bildirimler alabilirsiniz.
  • İşletmenizin mevcut durumuyla ilgili düzenli raporlara ulaşabilir; günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar alabilirsiniz.
  • Mobil tasarım ve en iyi kullanıcı deneyimi ile size en uygun tasarımlarla sisteminiz hazırlanır.
  • Herhangi bir kısıtlama olmadan size özel hazırlanan sistemden sınırsız özelliklere sahip olursunuz.

Özel Yazılım İçin Teklif Alın